Darmowa dostawa od 300,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Sztukateria Orac Decor

( ilość produktów: 137 )

 

Belgijska firma Orac została założona w 1970 roku i od początku swojego funkcjonowania charakteryzowała się innowacyjnym podejściem do designu. Rodzinna firma miała na celu stworzenie tworzywa, które mogłoby zastąpić tradycyjnie stosowane materiały w przemyśle wnętrzarskim, takie jak drewno. Zaledwie kilka lat później marka Orac Decor zrewolucjonizowała rynek kolekcją pierwszych dekoracji syntetycznych wysokiej klasy. Sztukateria Orac Decor wykonana jest z polimerów, najwyższej jakości tworzyw sztucznych, dzięki temu produkty tej marki są niezwykle trwałe ale również odporne na działanie wody, wahanie temperatur czy uszkodzenia mechaniczne. Jednak trwałość i długowieczność to zaledwie część wielu zalet sztukaterii wewnętrznej Orac Decor!

 

 

Marka charakteryzuje się nie tylko najwyższą jakością materiałów, ale również ogromną dbałością o design. Wśród bogatej oferty dekoracji Orac Decor znajdziemy obszerne działy listew ściennych, listew przypodłogowych oraz listew przysufitowych, dzięki temu wśród szerokiej oferty sztukaterii wewnętrznej znajdziesz modele dopasowane do stylu swojego wnętrza. Listwy Orac Decor są niezwykle proste w montażu, dodatkowo można je pomalować na dowolny kolor dzięki czemu w każdej chwili możesz odświeżyć ich wygląd dopasowując je do zmieniającego się wnętrza.

Estetyczne połączenie podłogi ze ścianą może okazać się fantastyczną okazją do ozdobienia wnętrza z pomocą eleganckiej listwy przypodłogowej. Projektanci belgijskiej marki przygotowali zarówno subtelne, proste listwy przypodłogowe będące delikatną dekoracją, jak i wysokie, zdobione listwy przypodłogowe, które z pewnością przykuwają uwagę. Kolejnym elementem po listwie przypodłogowej, na który warto zwrócić uwagę, to listwy ścienne Orac Decor. Puść wodzę fantazji i udekoruj swoje ściany w niepowtarzalny sposób! Zdobiona sztukateria ścienna Orac Decor pozwoli na stworzenie efektownych dekoracji ściennych, które z przytupem wkroczyły w ostatnim czasie na rynek wnętrzarski. Innym rozwiązaniem na niebanalną dekorację ścian są panele 3D od Orac Decor. Stale powiększająca się gama modeli paneli dekoracyjnych to odpowiedź producenta na potrzeby klientów. 

 

 

Ostatnim elementem, ale wcale nie mniej ważnym, są oczywiście listwy przysufitowe. Efektowne wykończenie ściany i sufitu ma wpływ na odbiór całego wnętrza dlatego warto zapoznać się z propozycjami gzymsów Orac Decor tak aby znaleźć ten, najlepszy dla siebie i swojego wnętrza. Zdobione gzymsy, minimalistyczne listwy przysufitowe, a także oświetleniowe listwy karniszowe - to wszystko znajdziesz w szerokiej ofercie luksusowej sztukaterii Orac Decor.

Część sztukaterii Orac Decor dostępna jest również w wersji elastycznej - flex, dzięki czemu doskonale można je dopasować do wszelkich łuków. Innowacyjność marki Orac Decor to również ciągłe podążanie za trendami, a nawet ich kreowanie. Oferta luksusowej sztukaterii Orac Decor nieustannie jest powiększana o nowe modele. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą designerskiej sztukaterii Orac Decor.

 

 

 

 

pixel